Auta używane Marki aut

Jakie auta najchętniej sprowadzamy z zagranicy?

samochód

Sprzedaż samochodów używanych nadal ma się bardzo dobrze, głównie dlatego, że ludzie dużo szybciej decydują się na zakup takowego auta niż nowego, gdyż jest zwyczajnie dużo tańsze. Jeśli zakupimy auto ze sprawdzonego źródła, nie musimy obawiać się czegoś takiego, jak auto wadliwe, czy z licznymi usterkami, nie trzeba się więc tym przejmować. Jakie auta zatem najchętniej sprowadzamy z zagranicy?

Jakie auta sprowadzamy?

Samochody sprowadzane z zagranicy, głównie Niemiec lub Holandii cieszą się sporą popularnością. Nic dziwnego, gdyż są to bardzo dobre modele, często w dużo niższych, czyli korzystniejszych dla ludzi cenach. Najczęściej sprowadzamy jednak volkswageny golf. Trudno się dziwić, są to auta uważane chyba za jedne z lepszych, a do tego mają nie aż tak drogie części zamienne. Co ciekawe, na kolejny miejscu jest samochód audi. Najchętniej decydujemy się na audi a4 oraz audi a6, jednak przed a6 jest jeszcze volkswagen passat, tuż po golfie, jeden z chętniej kupowanych modeli volkswagena. Popularne są jeszcze ople astra oraz fordy. Jeśli chodzi o modele forda, najczęściej decydujemy się na forda focusa. Niektórzy sprowadzają także bardzo chętnie BMW.

A jeśli niesprowadzany?

Gdy chcemy zdecydować się kupić samochody używane do 25000 z rynku rodzimego, warto zajrzeć na stronę profesjonalnych salonów, prowadzących skup i sprzedaż aut używanych: http://www.papis.pl/. Tam znajdziemy naprawdę ciekawe modele, dodatkowo wyposażone w gwarancję, dzięki temu, zawsze będziemy mogli powołać się na nią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *