Auta dla początkujących Auta używane Marki aut

Samochód używany – z jakim przebiegiem?

samochód

Odwiecznym pytanie wszystkich ludzi, którzy są zainteresowani kupnem auta używanego, jest fakt, jaki samochód używany mają kupić i jaki auto musi mieć przebieg. Odpowiedź jest teoretycznie prosta, jednak nie jednoznaczna, można zatem rzec, że magiczne „to zależy” pasuje idealnie, ale to też nie jest w pełni prawda.

Auto używane? Jakie?

Jeśli zależy nam na autach używanych, warto najpierw prześledzić marki, wtedy dowiemy się, co tak naprawdę odpowiada nam najbardziej. Jak wiadomo, kupując używane auto, lepiej skupić się na polecanych markach przez innych. Z pewnością idealny zatem okaże się nissan, volkswagen, w tym wypadku szczególnie golf, polo lub passat, niekiedy ford. Kolejnym pojawiającym się często problemem jest oczywiście przebieg. Nietrudno zgadnąć, że jest to dość newralgiczny temat, gdyż, nie wiadomo do końca jaki wybrać samochód, z jakim przebiegiem.

Ile ma wynosić przebieg?

Przebieg musimy dostosować do samochodu i jego wieku. Jeśli przykładowo chcemy kupić samochód mniej więcej dziesięcioletni, warto, by przebieg wynosił mniej więcej 100 tys lub trochę więcej. Większy przebieg jest podejrzany, chyba że właściciel powie nam, że jego samochód rzeczywiście pokonywał dziennie spore trasy, np. do pracy. Kiedy natomiast zdecydujemy się na auto starsze, przebieg z pewnością będzie większy. W tym wypadku podejrzane byłoby, gdyby był niewielki. Pamiętajmy o tym, że kiedy interesują nas samochody używane do 25000, warto odwiedzić sprawdzonego dealera samochodów używanych, czyli np. zerknąć na stronę: http://www.papis.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *